Prasa o nas

wróć

09-06-2023 Gsmmaniak.pl
T-Mobile kusi nowymi starterami. Dorzuca klocki LEGO Marvel

T-Mobile na wszystkie sposoby zachęca do przejścia do magentowej sieci. Wie też co dobre – teraz ze starterami rozdaje bowiem klocki LEGO z Uniwersum Marvela!

 

T-Mobile od czasu do czasu przygotowuje ciekawe promocje na startery w magentowej sieci. Nie tak dawno operator zaproponował na przykład…darmowego hot-doga w Żabce. Nie wiem, czy kogokolwiek zachęciło to do zmiany operatora, ale ci, którzy skorzystali mogli być zadowoleni z takiego bonusu 😉

 

Startery T-Mobile z LEGO

Tym razem w sieci Kolporter pojawiają się nowe, limitowane startery. Te z kolei spodobają się miłośnikom klocków LEGO – a czy jest ktoś, kto ich nie lubi? To nie koniec zaskoczeń. Nie tylko są to klocki LEGO, ale jeszcze dodatkowo z Uniwersum Marvela!

 

Prezent, o którym mowa, ucieszy nie tylko fanów klocków LEGO, ale i komiksów i filmów Uniwersum Marvela. Jest on swoistym połączeniem obu tych światów. T-Mobile wprowadził bowiem do naszej sieci zestaw startowy z gratisem w postaci klocków LEGO – Doctor Strange (Universum Marvel) – tłumaczy Katarzyna Senderowska, specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera.

 

Za starter zapłacimy 35 złotych. Ten oferuje nam 40 GB (standardowe 20 GB + 20 GB po każdym doładowaniu za 35 zł). Na start mamy już aktywny plan GO! M na 30 dni.

 

Do tego możemy też odpalić promocję Rok Internetu, dzięki której odbierzemy aż 2400 GB przez 12 miesięcy. To 12 paczek po 200 GB każda.

 

W salonach prasowych Kolporter po zakupie wygodnie zarejestrujemy też nasz starter, a konto ważne będzie przez kolejne 60 dni.

 

wróć