Archiwum informacji

Strona główna - Następne

16-09-2021 Hurtidetal.pl

We wszystkich salonikach Kolportera została powiększona oferta produktowa w kategorii tytoniowej. To odpowiedź na potrzeby rynku, a także na wprowadzenie nowych technologii i innowacji dla miłośników nikotyny.

15-09-2021 Wiadomosci Handlowe

Oferta saloników prasowych sieci Kolporter systematycznie ewoluuje. Obecnie każda z około 650 placówek działających pod tym szyldem proponuje klientom większy wybór produktów z kategorii tytoniowej. Nie chodzi przy tym wyłącznie o e-papierosy i akcesoria do nich. 

07-09-2021 Pcworld.pl

W salonikach Kolporter trwa akcja promocyjna na doładowania T-Mobile i Heyah.

30-08-2021 Tal-com.com

W sieci saloników Kolportera trwa akcja samplingowa, w której rozdawane są najbardziej czekoladowe na rynku wafelki – ETi Dare.

27-08-2021 Dlahandlu.pl

Firma ETi ruszyła z loterią pod hasłem „Odważ się spełniać marzenia z DARE”. Loteria promuje produkty z portfolio: wafle w czekoladzie, wafle nieoblewane oraz czekolady. Zgłoszenia przyjmowane są przez 8 tygodni, do do 10 października. W sieci saloników Kolportera trwa też akcja samplingowa, w której rozdawane są wafelki – ETi Dare.

10-08-2021 Tal-com.com

W salonikach Kolportera ruszyła crosspromocja właściciela sieci pizzerii Telepizza i koncernu PepsiCo. Specjalny kod umożliwiający zakup pizzy i napoju z 50% rabatem to nagroda, która czeka na klientów, którzy kupią w saloniku Kolportera dwa premiowane napoje koncernu PepsiCo. Promocja ruszyła 1 sierpnia i potrwa do końca miesiąca.

Strona główna - Następne