Archiwum informacji

Strona główna - Następne

19-11-2021 Biznesinfo.pl

Rossmann zdecydował się nawiązać współpracę z Kolporterem. Efektem wspólnych działań obu sieciówek ma być dostępność magazynu "Skarb" w wybranych salonikach Kolportera. Magazyn jest wydawany na potrzeby sieci Rossmann.

18-11-2021 Wiadomoscikosmetyczne.pl

W listopadzie 2021 roku w wybranych salonikach Kolportera można odebrać najnowsze wydanie magazynu „Skarb”, wydawanego na potrzeby sieci drogerii Rossmann. To pismo o tematyce lifestylowej, poświęcone urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, kosmetykom oraz modzie. Jest również źródłem informacji o aktualnej ofercie i nowościach w drogeriach Rossmann.

17-11-2021 Wirtualne Media

Paczki dostarczane przez GLS można odebrać w jednym z 600 saloników Kolportera.


16-11-2021 Logistyczny.com

Paczki dostarczane przez GLS można odebrać w jednym z 600 saloników Kolportera. Ich atuty to bardzo dobra lokalizacja i świetna rozpoznawalność wśród klientów. Z myślą o wygodzie odbiorców indywidualnych, operator zapowiada dalszy rozwój sieci punktów odbioru.

29-10-2021

Zabawki Natoons już w salonach Kolporter! Wystartowała akcja lojalnościowa „Zwierzaki z FUN-PAKI”, za którą odpowiada Kinder. To coś dla miłośników słodkości i niespodzianek. Czego można się spodziewać? Zapowiada się ciekawie!

28-10-2021 Dlahandlu.pl
Do 29 listopada br. marka KINDER Niespodzianka prowadzi ogólnopolską akcję konsumencką „Zwierzaki z FUN-PAKI”, promującą najnowszą kolekcję zabawek Natoons, ale i zapowiadającą rodzinne show „Świat pełen NIESPODZIANEK”, którego premiera odbędzie się 18 grudnia w telewizji Polsat.

Strona główna - Następne