Nowości w ofercie prasowej

CZASOPISMA OGÓLNOPOLSKIE
LEGO EXPLORER
Czasopismo przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat, które łączy zabawy najbardziej znanymi klockami na świecie z edukacją STEM. W magazynie czytelnicy znajdą mnóstwo pomysłów na wykorzystanie swoich klocków Lego oraz porady projektantów i ekspertów Lego, którzy podpowiedzą, jak używać klocków w niekonwencjonalny sposób i jak zostać jeszcze lepszym budowniczym.

„LEGO EXPLORER” to magazyn, który inspiruje dzieci do rozwijania kompetencji STEM, wykorzystując w tym celu zabawę uwielbianymi klockami.

Czasopismo zachęca dzieci do twórczego myślenia i rozwijania swoich umiejętności w różnych obszarach wiedzy; z „LEGO EXPLORER” dzieci poznają fascynujące fakty ze świata nauki, techniki, inżynierii, sztuki i matematyki. Każdy numer magazynu ma temat przewodni oraz nawiązujący do niego prezent: wyjątkowy zestaw klocków LEGO, z którego można zbudować więcej niż jedną zabawkę. Magazyn „LEGO EXPLORER” rozbudza dziecięcą wyobraźnię i ciekawość świata, inspiruje do uwolnienia swojej kreatywności i do nauki poprzez twórczą zabawę.

- cena: 14,99 zł