Nowości w ofercie prasowej

CZASOPISMA OGÓLNOPOLSKIE
AGATHA RAISIN. SERIA KRYMINAŁÓW

Wydawca: Edipresse Polska

Agatha Raisin to bohaterka powieści kryminalnych M.C. Beaton.
W pierwszym tomie Agatha Raisin, zmęczona miejską gonitwą zamyka dochodową firmę w Londynie i przechodzi na wcześniejszą emeryturę. Z nudzona, samotna, przyzwyczajona do sukcesów i estymy, przystępuje do miejscowego konkursu na najlepszy wypiek. Przynosi nadziewane ciasto francuskie. Jednak ten sposób na awans społeczny zawodzi. Nie dość, że sędzia odrzuca jej kandydaturę, na domiar złego pada martwy po skosztowaniu smakołyku.

Pierwszy tom w sprzedaży 12 lipca br.Dwutygodnik - cena: tom 1 – 6,99 zł; kolejne tomy – 14,99 zł
BIEDRONKA I CZARNY KOT. KOMIKS CZ.1. CZASOŁAMACZKA

Wydawca: Edipresse Polska

Japońsko-francusko-koreański serial animowany, który od dwóch lat bije rekordy oglądalności! Marinette i Adrien są zwykłymi nastolatkami. Chodzą do szkoły, mają przyjaciół. Kiedy jednak nad mieszkańcami Paryża zawisa niebezpieczeństwo, zmieniają się w superbohaterów. Nowa seria komiksów to hit dla fanek historii o superbohaterach.

 

W sprzedaży od 7 sierpnia br.Dwumiesięcznik - cena: 14,99 zł
GWIAZDY LEGII

Wydawca: Edipresse Polska

Unikatowa seria 30 tomów kolekcji wraz z medalami prezentującymi postacie, które przyczyniły się do wielkości klubu z Łazienkowskiej! W każdym tomie zabieramy czytelników w podróż w czasie opisują wszystkie najważniejsze wydarzenia z ponad 100-letniej historii Legii Warszawa.

Co dwa tygodnie nasi czytelnicy będą otrzymać 16-stronicowy zeszyt opisujący najważniejsze wydarzenia ze 100-letniej historii Legii Warszawa.

Tom 1. kolekcji ukaże się 6 sierpnia br.Dwutygodnik - cena: tom 1 – 9,99 zł; kolejne tomy – 24,99 zł
KOLORY ŻYCIA

Wydawca: Edipresse Polska

„Kolory życia” to kolekcja bestsellerowych powieści obyczajowych napisanych przez najlepsze polskie autorki: Marzenę Rogalską, Krystynę Mirek, Magdalenę Kordel, Nataszę Sochę i Gabrielę Gargaś.


Książki malują barwne portrety współczesnych kobiet zmagających się z przeciwnościami losu: poszukujących miłości i przyjaźni, uwikłanych w toksyczne związki, stawiających czoła problemom związanym z macierzyństwem i karierą zawodową.

Pierwszy tom w sprzedaży 30 lipca.Dwutygodnik - cena: tom 1 – 9,99 zł, kolejne tomy – 15,99 zł
PAW PATROL. PSI PATROL. OFICJALNY MAGAZYN

Wydawca: Egmont Polska

Magazyn wraca w zupełnie nowej edycji, jako miesięcznik. Czasopismo adresowane jest do wszystkich miłośników grupy bohaterskich szczeniąt i ich przyjaciela Rydera, postaci znanych z serialu animowanego o tym samym tytule. Odbiorcami będą w szczególności chłopcy w wieku przedszkolnym. W każdym numerze czytelnicy wspólnie z bohaterami wyruszają na ratunek potrzebującym.

 

Na rynku pierwszy numer będzie dostępny od 3 sierpnia br.Miesięcznik - cena: 9,99 zł
POLSKA NA MORZU

Wydawca: Portalmorski.pl

Nowy miesięcznik dla Czytelników zainteresowanych morzem i gospodarką morską. Celem jest popularyzacja szeroko rozumianej wiedzy o morzu.

 

Tematyka: statki, stocznie, żegluga, porty, edukacja i wychowanie morskie, polityka morska, sylwetki ludzi morza, rybołówstwo, turystyka morska, żeglarstwo, morskie tradycje i historie, morze w kulturze i sztuce.Miesięcznik - cena: 12,60 zł
PRAWDZIWE ŻYCIE

Wydawca: Edipresse Polska

Nowe, odświeżone „Prawdziwe Życie”, idealne na wakacje, już w kioskach! W każdym numerze 12 historii pełnych wzruszeń, prawdziwy poradnik w pigułce, porady wróżki Matyldy oraz horoskop i krzyżówki. „Prawdziwe Życie” już od czerwca w kolorze i zmienionej szacie graficznej.

 

Teraz w sprzedaży co dwa tygodnie!Dwutygodnik - cena: 2,99 zł
SŁONECZNY ZAKĄTEK

Wydawca: Edipresse Polska

Nowa ciepła rodzinna saga w 75 tomach. Rodzina Auerbachów przeprowadza się do wielkiego domu, znajdującego się obok nowo powstającego osiedla. Na tle urokliwego jeziora, w sąsiedztwie ruin historycznego zamku, rozgrywają się skomplikowane losy bohaterów: miłość miesza się z nienawiścią, podziw z zazdrością, zdrada z wiernością...

 

W sprzedaży od 26 lipca br.Dwutygodnik - cena: tom 1 – 2,99 zł; tomy 2-75 – 9,99 zł
SMERFY. EDYCJA LIMITOWANA

Wydawca: Edipresse Polska

Magazyn w sam raz dla fanów wesołych smerfów. R azem z niebieskimi mieszkańcami lasu dzieci przeżyją niezwykłe przygody, a do tego poćwiczą spostrzegawczość, proste liczenie i zagrają w grę planszową.
Do wydania dołączony jest smerfastyczny gadżet, dzięki któremu dziecko w mig zostanie małym ogrodnikiem. W zestawie: łopatka, grabki, konewka oraz smerfne kwiatki i doniczki.

W sprzedaży od 17 lipca br.Wydanie specjalne - cena: 24,99 zł
ZŁOTA KOLEKCJA DANIELLE STEEL

Wydawca: Edipresse Polska

Seria 26 powieści dla kobiet. Autorka jest niekwestionowaną królową literatury obyczajowej. Ma rzesze wiernych czytelniczek na całym świcie. Napisała ponad 130 ksią żek wydanych w 43 językach i sprzedanych w 800 milionach egzemplarzy.
Jej powieści wyjątkowo często i długo goszczą na listach bestsellerów. Z tego powodu Danielle Steel trafiła do „Księgi rekordów Guinnessa”.
Duża część jej książek została sfilmowana.Dwutygodnik - cena: tom 1 – 9,99 zł; kolejne tomy – 15,99 zł
ZOIKA – TAJEMNICE DINOZAURÓW

Wydawca: Edipresse Polska

Książka z naklejkami do kolekcjonowania, która w ciekawy, atrakcyjny i interaktywny sposób pozwala dzieciom przenieść się w czasie do kredy i jury. Dzięki książce i naklejkom młody czytelnik pozna prehistoryczne stworzenia – te gigantyczne, jak i całkiem małe, a także dowie się, na czym polega praca paleontologów.

W każdej saszetce czytelnik znajdzie 6 naklejek z dinozaurami do wklejenia do książki.Wydanie jednorazowe - cena: 2,99 zł