Prasa o nas

wróć

27-12-2023 Dlahandlu.pl
eXc-ytujące akcesoria do telefonów w ofercie Kolportera

Wybrane saloniki Kolportera poszerzyły swoją ofertę o produkty eXc, czyli akcesoria do telefonów komórkowych. Można je znaleźć w 180 punktach sieci.

– Firma eXc mobile odczarowała przedmioty codziennego użytku takie jak: kable, ładowarki, uchwyty do telefonów i inne akcesoria GSM i stworzyła eXc-ytujące, kolorowe produkty, które wyróżniają się swoim designem, dlatego postanowiliśmy wprowadzić je do oferty wybranych punktów naszej sieci – mówi Katarzyna Senderowska, specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera. – Produkty są dostępne w 180 salonikach Kolportera – dodaje.

– Wszystko zaczęło się od wprowadzenia na rynek serii kabli WHIPPY i ładowarek CUTE w aż 15 kolorach. Daliśmy ludziom wybór, którego wcześniej na skostniałym rynku akcesoriów do telefonów komórkowych próżno było szukać. Producenci pozostali głusi na potrzeby rynku, więc postanowiliśmy zapełnić lukę. Tak narodziło się eXc – z buntu do zastanej rzeczywistości powstały produkty, które łączą w sobie użyteczność, jakość i niepowtarzalny styl dając radość z wyboru. Tylu kolorowych gadżetów do telefonów nie znajdziecie nigdzie. A przecież kolory to emocje, a emocje to życie! – mówi Andrzej Szulęcki, Prezes firmy eXc mobile.
Oferta eXc w sieci saloników Kolportera jest zróżnicowana i zależna od wielkości salonu, jednak nawet najmniejszy ekspozytor zawiera wszystko, żeby szybko i sprawnie naładować dowolne urządzenie elektroniczne z portem USB, tak w domu jak i samochodzie.

– Cenimy minimalizm i dobry styl. W naszej ofercie znajduje się ładowarka SHINE, która ma moc 20W i dwa porty – USBC i USBA, oba z funkcją szybkiego ładowania. Do tego kabel BRAID lub BASIC. A do auta – 2-portowa ładowarka samochodowa LIGHT o mocy 36W – zdradza Andrzej Szulęcki, Prezes firmy eXc mobile. – Miłośnicy większej mocy także znajdą coś dla siebie. Polecamy kabel z serii WHIPPY, albo kabel do zadań specjalnych – IMMORTAL. W najmocniejszej wersji radzą sobie z mocą 100W, czyli można ich używać do ładowania laptopa. Pracują najlepiej w tandemie z niewielką, ale mocarną, bo wykonaną w technologii GaN, 3-portową ładowarką LIGHT 65W. Oba występują w wersji 90 i 200 cm – dodaje. To nie wszystkie akcesoria dostępne w salonikach. W ofercie znajdują się także słuchawki czy uchwyty samochodowe.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią saloników prasowych.

wróć