Prasa o nas

wróć

02-10-2023 Galeriehandlowe.pl
Wyjątkowy Prezent w salonikach Kolportera

W ofercie sieci saloników Kolportera pojawił się oryginalny produkt, idealny dla osób szukających prezentu dla bliskiej osoby. Produkt, który buduje doświadczenie, wzbudza emocje i sprawia, że marzenia się spełniają – Wyjątkowy Prezent.

 

„Doświadczenia, które inspirują, emocje, które trwają” – to hasło, którym kieruje się Emoti Group, której częścią jest Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o., firma z którą Kolporter nawiązał współpracę.

 

– W maju br. wprowadziliśmy do całej sieci saloników karty podarunkowe Wyjątkowy Prezent. Co to takiego? To karta, która jest doskonałym wyborem na każdą okazję i sprawia, że marzenia stają się rzeczywistością. Otwiera drzwi do świata wyjątkowych przeżyć i sprawia, że nasze cele i pragnienia spełniają się – mówi Dariusz Sandecki, starszy specjalista ds. produktu  w Pionie Handlowym Kolportera.

 

 

– Karta ta umożliwia wybór dowolnych przeżyć z aktualnej oferty sklepu Wyjątkowy Prezent. Można ją wykorzystać jako formę płatności za całość lub część usługi – dodaje D. Sandecki.

 

Na ofertę Wyjątkowego Prezentu składa się ponad 8500 przeżyć, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. A wśród nich są przeżycia:

 

 ekstremalne: skok ze spadochronem, nurkowanie, skoki na linie, flyboard, loty widokowe;

 odprężające: masaże, wizyty w SPA, strefy wellness;

 aktywne – strzelnica, rzucanie siekierami;

 motoryzacyjne: jazdy za kierownicą Ferrari, Lamborghini, Monster Trucka;

 kreatywne: warsztaty ceramiki, tworzenie słoików w lesie;

 kulinarne: kolacje, degustacje, warsztaty;

 wyjazdy: obiekty w wielu miejscach na terenie Polski i Europy;

 kulturalne: vouchery do teatru, kina, muzeum;

 rodzinne: parki rozrywki, parki wodne.

 

 

Wyjątkowy Prezent oferuje także wyróżniające się w branży projekty własne:

 

 Magiczna Kolacja – połączenie magii, iluzji i doskonałego jedzenia. Kulinarna uczta czy pokaz iluzji – co zrobi większe wrażenie?

 Podwodna Kolacja – jedyna na w Polsce uczta, odbywająca się we wrocławskim zoo. Wyborne dania w otoczeniu morskich stworów z Afryki.

 Kolacja w Ciemności – unikalna kolacja na skalę Polski, pozwalająca przeżyć kulinarną przygodę pełną smaku w całkowitej ciemności.

 Walk In The Sky – Zapierające dech w piersiach przeżycie, dzięki któremu można zejść z dachu po fasadzie budynku z wysokości ponad 35 m!

 Shitty Dinner – komediowa kolacja organizowana w Warszawie i Łodzi. Improwizacja, podczas której Goście przenoszą się do bankrutującej knajpy. Jedzenie będzie świetne, ale całą resztę lepiej przemilczeć.

– We wrześniu zaczęliśmy do oferty saloników wprowadzać także vouchery, upoważniające do realizacji konkretnego, wskazanego na produkcie przeżycia. Znajdują się one w specjalnych, dedykowanych ekspozytorach Wyjątkowego Prezentu. Na chwilę  obecną są dostępne w 40 salonikach Kolportera. Stopniowo będziemy zwiększać ich zasięg w naszej sieci – mówi Dariusz Sandecki.

 

Karty podarunkowe Wyjątkowy Prezent dostępne są już od 50 zł.

wróć