Aktualności

wróć

29-05-2024
Wesołe rabaty na Dzień Dziecka

W salonikach Kolportera trwa akcja z okazji Dnia Dziecka – „Wesołe rabaty dla małych i dużych dzieci”.

 

– W ramach akcji wybrane zabawki, książeczki, napoje i słodycze można kupić nawet o 20% taniej. Dobierając produkty do naszej akcji, staraliśmy się, aby każde dziecko niezależnie czy duże, czy małe, znalazło wśród nich coś dla siebie – mówi Aneta Bednarczyk, starszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera. – Młodszym dzieciom proponujemy maskotki i pluszaki, puzzle, gry i quizy, a także zabawki z cukierkami. Oferujemy także szeroką gamę książeczek dedykowanych różnym grupom wiekowym, począwszy od maluszków, przez przedszkolaków, po dzieci należące do grupy uczniów wczesnoszkolnych. W ofercie dla maluchów i przedszkolaków znajdują się nie tylko kolorowanki, wydrapywanki, malowanki wodne, ale także wiele rodzajów książeczek edukacyjnych i aktywnościowych. Dla dzieci w wieku szkolnym mamy książeczki przybliżające zasady ortografii, krzyżówki i łamigłówki. W ofercie mamy książeczki, które dają dziecku nie tylko rozrywkę i poszerzają jego zdolności manualne, ale przede wszystkim wpływają na zdolność logicznego myślenia, spostrzegawczość, wzmacniają koncentrację, precyzję i koordynację ręka-oko – dodaje Aneta Bednarczyk.

 

Po raz pierwszy do akcji z okazji Dnia Dziecka zostały włączone produkty eXc mobile.

 

– W dzisiejszych czasach każdy nastolatek, a niekiedy nawet i młodsze dzieci, posiada telefon... Linia produktów do telefonów stworzonych przez firmę eXc mobile idealnie wpisuje się w kolorowy świat młodego człowieka, który chce być dostrzeżony i wyróżniać się z szarego tłumu. Produkty do telefonów oferowane przez eXc mobile swoim oryginalnym designem przyciągają wzrok i są chętnie wybierane przez młodzież, dlatego postanowiliśmy włączyć je do naszej akcji – mówi Katarzyna Senderowska, starszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera. – Wszyscy klienci, którzy do 30 czerwca br. zakupią ładowarkę eXc mobile, kabel do niej mogą kupić z 50% rabatem – zdradza szczegóły promocji.

 

Na starsze dzieci i młodzieży czeka szeroka oferta gamingowa. – Dzieci bardzo chętnie spędzają swój wolny czas, grając w różne gry na konsoli, komputerze czy nawet smartfonie. W naszej ofercie młodzi (i nie tylko) gracze znajdą doładowania do konsol, konkretnych gier i platform gamingowych. Produkty te są często wybierane nie tylko przez młodego klienta, ale i osoby mu bliskie, które wybierają je na prezent. Ta grupa konsumentów chętniej sięga także po karty przedpłacone Paysafecard i Google Play – mówi Dariusz Sandecki, starszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera.

 

Produktami uniwersalnymi, chętnie wybieranymi przez dzieci niezależnie od ich wieku, są napoje i słodycze. Wybrane produkty z tej kategorii również zostały włączone do akcji i zostały objęte 20% opustem.

 

– Co roku przygotowujemy akcję promocyjną z okazji Dnia Dziecka, ale w tym roku postanowiliśmy ją nieco wyróżnić. Tworząc ją, kierowaliśmy się słowami Janusza Korczaka – „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Radość dziecka z prezentu, choćby najmniejszego, jest bezcenna, a my chcemy, aby nasi mali klienci jak najwięcej się uśmiechali, więc nasza akcja nazywa się „Wesołe rabaty”. Wierzymy, że już sama nazwa wywołuje uśmiech na twarzy, a radosne oznaczniki na półkach i regałach produktowych wskażą naszym klientom, gdzie mogą znaleźć produkty w promocji – mówi Robert Szczepaniak, Dyrektor Marketingu w Kolporterze.

 

Oferta promocyjna w salonikach Kolportera charakteryzuje się dużą różnorodnością i zależy od lokalizacji punktu. Akcja trwa do 30 czerwca 2024 roku lub do wyczerpania zapasów.

wróć