Prasa o nas

wróć

05-07-2009 www.infomuzyka.pl
Gwiazdy MTV Gdańsk Dźwiga Muzę spotkają się z fanami
Gwiazdy MTV Gdańsk Dźwiga Muzę spotkają się z fanami. Oczywiście nie wszystkie, ale nie wymagajmy zbyt wiele. Nie powinni narzekać fani zespołów Black Rebel Motorcycle Club, Afromental i Golden Life. Spotkania odbędą się w Salonie Multimedialnym Kolportera w Gdańsku.

Black Rebel Motorcycle Club, jeden z najbardziej cenionych zespołów rockowych ostatnich lat, po raz pierwszy przyjedzie w tym roku do Polski. W przeddzień swojego występu na Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, zespół spotka się z fanami. Tzw "meet and greet" odbędzie się w piątek 10 lipca o g. 15.30 w Salonie Prasowym Kolportera w Centrum Manhattan (Gdańsk Wrzeszcz). A już 11 lipca zespół zagra swój jedyny polski koncert. BRMC spędzą nad polskim morzem w sumie 3 dni. Ten czas wykorzystają na poznanie Gdańska, a przede wszystkim na próby, by cały występ dopracowany był w każdym szczególe. To tylko dowód na to, jak bardzo poważnie traktują polskich (i nie tylko) Fanów.

Ale to wcale nie koniec atrakcji. Z fanami spotkają się również polskie zespoły Afromental i Golden Life. Oba zespoły, podobnie jak BRMC, zagrają podczas sobotniego koncertu na Placu Zebrań Ludowych (11 lipca).

Spotkanie z Golden Life odbędzie się o g. 15.00, a z Afromental - o g. 16.00. Wszystkie spotkania odbędą się w Salonie Prasowym Kolporter w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu.

W trakcie piątkowych i sobotnich spotkań będzie szansa na wymianę uprzejmości, zrobienie pamiątkowej fotografii (fani proszeni są o zabranie aparatów!) oraz zdobycia upragnionego autografu.

Spotkania z Fanów z gwiazdami Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2009:
Piątek 10 lipca g. 15.30 Black Rebel Motorcycle Club
Sobota 11 lipca g. 15.00 Golden Life
Sobota 11 lipca g. 16.00 Afromental
Miejsce: Salon Prasowy KOLPORTER w Centrum Handlowym Manhattan (Gdańsk-Wrzeszcz)

wróć