Prasa o nas

wróć

29-06-2023
Kolejne punkty Kolportera sprzedają biletów Kolei Mazowieckich

Trwa program pilotażowy Kolportera i Kolei Mazowieckich. W jego ramach sprzedaż biletów na przejazdy pociągami została rozszerzona na kolejne miejscowości.

Kilka miesięcy temu Kolporter podpisał umowę z Kolejami Mazowieckimi. Dzięki współpracy bilety na przejazdy kolejowe tego przewoźnika można było kupić w wybranych salonikach prasowych Kolportera.

.

 

– Na bieżąco analizujemy nie tylko sprzedaż biletów, ale także poziom zadowolenia naszych klientów z wprowadzenia biletów do oferty saloników Kolportera. Z informacji, jakie od nich otrzymujemy, możemy wywnioskować, że wprowadzenie biletów na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich było „strzałem w dziesiątkę”. Zostało ono bardzo dobrze przyjęte zarówno przez dotychczasowych klientów saloników, jak i pasażerów Kolei Mazowieckich, którzy dotychczas nie korzystali z naszych usług – powiedziała Dominika Terlecka, młodszy specjalista ds. produktu w Pionie Handlowym Kolportera.


– Szczególnie osoby starsze chwalą sobie możliwość zakupu biletów w salonikach. To dla nich duże ułatwienie. Dla części z nich kupno ich w specjalnych automatach, przez internet czy aplikację mobilną było uciążliwe, a dla niektórych wręcz niemożliwe – dodaje Dominika Terlecka.

Obecnie bilety na przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich dostępne są w trzech salonikach, zlokalizowanych w Pomiechówku (przy ul. Modlińskiej 11/1), Ostrołęce (przy ul. Generała Ignacego Prądzyńskiego Z04) i w Łukowie, przy ul. Kwiatkowskiego 3. Sprzedaż w salonikach ma swoje spore ograniczenia. W punktach sprzedawane są jednorazowe bilety Kolei Mazowieckich na przejazd w jedną lub dwie strony, wyłącznie z/do stacji lub przystanku, z którego rozpoczyna się podróż.

 

wróć