Prasa o nas

wróć

29-10-2021
Zwierzaki z FUN-PAKI w salonach Kolporter! Fani jajek Kinder oszaleją!

Zabawki Natoons już w salonach Kolporter! Wystartowała akcja lojalnościowa „Zwierzaki z FUN-PAKI”, za którą odpowiada Kinder. To coś dla miłośników słodkości i niespodzianek. Czego można się spodziewać? Zapowiada się ciekawie!

 

Jak Kinder współpracuje z Kolporterem?

W salonach Kolporter głośno o akcji lojalnościowej „Zwierzaki z FUN-PAKI”, promowana jest w mediach i wystartowała dokładnie 18 października. Co w niej szczególnego? Głównie chodzi o firmę, która odpowiada za współpracę, czyli Kinder. Jak wiemy, fanów słodkich, biało-brązowych czekoladek nie brakuje. Ich nazwa głównie kojarzy się z kultowymi jajkami, ale od lat menu słodyczowe firmy poszerzyło się niesamowicie, do wyboru mamy liczne kanapki, batonik i ciastka. To, że są tak popularne, na pewno sprawi, że chętnych do udziału w nowym programie nie zabraknie. O co w nim chodzi?

 

W Kolporterze można zbierać zabawki?

Celem nowej akcji „Zwierzaki z FUN-PAKI” w salonach Kolporter jest promowanie najnowszych zabawek. W ramach tego wszystkiego już w grudniu zobaczymy też specjalne show telewizyjne pt. „Świat pełen NIESPODZIANEK”, emisja będzie miała miejsce w telewizji Polsat. Każdy, kto weźmie udział w nowym programie, ma szanse na odebranie nagród. Są nimi gry planszowe, składane, papierowe zabawki, opaski z wizerunkami zwierząt i wiele więcej. Bohaterowie to zabawki Natoons, czyli Szop Pracz, Łoś, Niedźwiedź Polarny, Wiewiórka i Bielik amerykański. To niesamowita okazja, by poznać je wszystkie oraz dowiedzieć się, gdzie i jak żyją. Taką wiedzę zdobywa się m.in. poprzez oglądanie specjalnych filmików tworzonych na potrzeby promocji.

 

Zasady akcji lojalnościowej od Kinder

Wszystko zaczęło się w Kolporterze 18 października i potrwa do 29 listopada. W tym terminie można odbierać specjalne nagrody cieszyć się nimi z całą rodziną. Aby się załapać, trzeba kupić trzy jajka niespodzianki Kinder, a następnie dowód zakupu pokazać sprzedawcy saloniku Kolporter. Za wykonanie tego zadania na każdego czeka FUN PAKA, w skład której wchodzi 14 gier i zabaw. Odkrywanie takiego pudełka na pewno będzie świetną formą rozrywki w czasie urlopu świątecznego czy ferii. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie www.kinder.pl. 

wróć