Prasa o nas

wróć

27-08-2021 Dlahandlu.pl
ETi DARE z loterią i akcją samplingową w Kolporterze

Firma ETi ruszyła z loterią pod hasłem „Odważ się spełniać marzenia z DARE”. Loteria promuje produkty z portfolio: wafle w czekoladzie, wafle nieoblewane oraz czekolady. Zgłoszenia przyjmowane są przez 8 tygodni, do do 10 października. W sieci saloników Kolportera trwa też akcja samplingowa, w której rozdawane są wafelki – ETi Dare.

 

Nagrody w loterii DARE

Marka daje konsumentom wolność wyboru nagrody rzeczowej, dlatego do wygrania są brandowane karty przedpłacone. Nagroda główna to aż 50 000 zł, a codziennie, przez 56 dni, będzie można wygrać 1 000 zł. 

 

Aby wziąć udział w loterii należy, w trakcie trwania promocji, kupić dowolne produkty marki DARE za Szczegóły i regulamin na etibonus.com/pl. Szczegóły i regulamin na etibonus.com/pl. Aby otrzymać przekąskę w salonikach Kolportera, należy kupić jeden z wybranych tytułów prasowych. Akcja trwa do 30 września lub do wyczerpania zapasów.

 

Wsparcie loterii

Loterię wspierają działania reklamowe. Zostały zaplanowane ogólnopolskie kampanie telewizyjna i radiowa dedykowane komunikacji loterii. Dodatkowo akcję wspierają działania online w tym w mediach społecznościowych, na platformach VOD oraz aktywacje przy współpracy z influencerami. Aż w 33 miastach w Polsce zostanie wykorzystana komunikacja OOH. W punktach sprzedaży pojawią się również materiały POS – informujące o akcji bezpośrednio na produktach lub przy półce. 

 

Organizatorem loterii jest Kropka Bordo sp. z o.o. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy UM (grupa Mediabrands). 

wróć