Archiwum informacji

Strona główna - Poprzednie - Następne

10-03-2022 Gsmonline.pl

W sieci saloników Kolportera zarejestrowano milionową kartę SIM. Dokonała tego partnerka saloniku zlokalizowanego w Galerii Bronowice, przy ul. Stawowej 61 w Krakowie.

03-03-2022 Retailnet.pl

Pandemia już wiele zmieniła i wielką niewiadomą jest co może nam jeszcze przynieść, jak wpłynąć na całą gospodarkę. Mamy obecnie do czynienia z wieloma bardzo dynamicznymi procesami o skali globalnej – konflikt na Ukrainie, inflacja, poważne problemy części światowej gospodarki – których skutki trudno przewidzieć. Do tego dochodzą też np. zmiany w polskim prawodawstwie, zwłaszcza w systemie podatkowym. Dlatego jesteśmy bardzo ostrożni w mówieniu o naszych planach. Na pewno będziemy się przygotowywać na różne scenariusze – mówi w rozmowie z SCF News/Retailnet Edyta Korbińska, Dyrektor Pionu Saloników Prasowych w Kolporterze.

03-02-2022 Wiadomosci.radiozet.pl

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji i otrzymać doładowanie telefonu na promocyjnych warunkach? Sprawdzamy szczegóły akcji, która potrwa do końca lutego 2022 roku. 

 

03-02-2022 Tabletowo.pl

Numer na kartę trzeba doładowywać. Częściej lub rzadziej, w zależności od wybranej taryfy i intensywności korzystania z usług, ale jednak. Dzięki najnowszej promocji można otrzymać rabat w wysokości aż 50% na doładowanie po zakupie startera T-Mobile lub Heyah.

27-01-2022 Superbiz.se.pl

W wybranych salonikach Kolportera dostępne są szybkie testy na obecność antygenu SARS-CoV-2 . Jest to test do szybkiego, jakościowego wykrywania antygenu N białka koronawirusa 2 (SARS-CoV-2) z próbki wymazu z nosa. Odpowiedni dla wszystkich osób, które podejrzewają, że mogły zakazić się SARS-CoV-2 i tych, którzy chcą się sprawdzić przed kontaktem z innymi.

26-01-2022 Businessinsider.com.pl

Sieć saloników z prasą Kolportera to kolejne miejsce, w którym nabędziemy szybkie testy na obecność antygenu SARS-CoV-2. To reakcja na rosnącą liczbą zakażeń w ramach tzw. piątej fali pandemii. Obecnie takie testy można kupić m.in. w aptekach i dyskontach.

Strona główna - Poprzednie - Następne