Archiwum informacji

Strona główna - Poprzednie - Następne

27-08-2021 Dlahandlu.pl

Firma ETi ruszyła z loterią pod hasłem „Odważ się spełniać marzenia z DARE”. Loteria promuje produkty z portfolio: wafle w czekoladzie, wafle nieoblewane oraz czekolady. Zgłoszenia przyjmowane są przez 8 tygodni, do do 10 października. W sieci saloników Kolportera trwa też akcja samplingowa, w której rozdawane są wafelki – ETi Dare.

10-08-2021 Tal-com.com

W salonikach Kolportera ruszyła crosspromocja właściciela sieci pizzerii Telepizza i koncernu PepsiCo. Specjalny kod umożliwiający zakup pizzy i napoju z 50% rabatem to nagroda, która czeka na klientów, którzy kupią w saloniku Kolportera dwa premiowane napoje koncernu PepsiCo. Promocja ruszyła 1 sierpnia i potrwa do końca miesiąca.

09-08-2021 Horecanet.pl
Specjalny kod umożliwiający zakup pizzy i napoju z 50 proc. rabatem to nagroda. Czeka na klientów, którzy kupią w saloniku Kolportera dwa premiowane napoje koncernu PepsiCo. Promocja ruszyła 1 sierpnia i potrwa do końca miesiąca.
03-08-2021 Rynek-turystyczny.pl

We wszystkich salonikach należących do Kolportera można nabywać bilety na podróż i zamówić przejazd Hoperem.

03-08-2021 Dlahandlu.pl

We wszystkich salonikach Kolportera można nabywać bilety podróżne i zamówić przejazd Hoperem. Bilety podróżne są w ofercie saloników Kolportera dzięki współpracy z firmą Teroplan S.A., właścicielem platformy do wyszukiwania połączeń krajowych i międzynarodowych – e-podróżnik.pl.

02-08-2021 Pascalrooms.pl

Wakacje to czas urlopów i podróży. Osoby, które nie posiadają własnego samochodu a mają w planach wyjazd, mogą liczyć na pomoc sprzedawców Kolportera. We wszystkich salonikach można bowiem nabywać bilety podróżne i zamówić przejazd Hoperem.

Strona główna - Poprzednie - Następne