Archiwum informacji

Strona główna - Poprzednie - Następne

14-06-2018 CentrumPR.pl

W związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej oferta dystrybucyjna Kolportera poszerzyła się o publikacje, przygotowane przez wydawców z myślą o kibicach.

28-05-2018 Signs.pl

W czerwcu br. klienci wybranych saloników Kolportera, kupujący prasę kobiecą, mogą otrzymać dodatkowy gratis – ciastka zbożowe BelVita.

 
24-05-2018 Kurier-nakielski.pl

Bilety na koncerty i festiwale, wydarzenia kulturalne i sportowe, targi, a nawet wejściówki do różnych obiektów będzie można nabyć w salonikach Kolportera. To efekt umowy, którą spółka podpisała z firmą Fincerto Sp. z o. o. – właścicielem portalu KupBilet.pl.

21-05-2018 Gamingsociety.pl

W dobie internetu gazety mają się coraz gorzej. Wydawało się, że z miast powoli zaczną też znikać charakterystyczne kioski i saloniki, które w dużej mierze utrzymują się ze sprzedaży dzienników i wszelkiej maści czasopism. Ale sieć Kolporter ma się całkiem nieźle i to spora zasługa graczy.

20-05-2018 Gazeta Wyborcza

Rośnie popularność gier i produktów gamingowych w salonikach Kolportera - podał jeden z największych sprzedawców produktów szybkozbywalnych w komunikacie.

14-05-2018 Gieldaigospodarka.pl

Rośnie popularność gier i produktów gamingowych w salonikach Kolportera – podał jeden z największych sprzedawców produktów szybkozbywalnych w komunikacie.

Strona główna - Poprzednie - Następne