Archiwum informacji

Strona główna - Poprzednie - Następne

16-07-2021 Invest.kielce.pl

W ramach realizowanego w naszym Biurze projektu pn. „Wysokiej jakości kwalifikacje i staże zawodowe kluczem do sukcesu w branży IT” uczniowie klas o profilu technik informatyk i technik programista dwóch kieleckich szkół ponadpodstawowych – Zespołu Szkół Elektrycznych i Zespołu Szkół Informatycznych w Kielcach, odbywają staże zawodowe u lokalnych liderów branży informatycznej oraz w firmach z rozbudowanymi działami IT. Dzięki przychylności właścicieli aż 22 firm zlokalizowanych w Kielcach uczniowie – stażyści mają szansę na własne oczy zobaczyć jak wygląda praca programisty i spróbować swoich sił w  środowisku IT.

12-07-2021 Press

Najnowsze, lutowe badanie Izby Wydawców Prasy pokazało lekki wzrost udziałów Kolportera w rynku dystrybucji prasy. Mimo pandemii nie spadła znacząco liczba punktów sprzedaży.

08-07-2021 Wirtualnemedia.pl

W lutym 2021 roku firma Kolporter miała 54,82 proc. udziału w rynku dystrybucji prasy. To wzrost o 1,47 proc. w porównaniu do lutego 2020 roku - wynika z danych Izby Wydawców Prasy.

02-07-2021 Wiadomosci Handlowe

W wakacje chętniej niż w pozostałe miesiące sięgamy po książki – wynika z analizy trendów zakupowych, przeprowadzonej przez Kolportera w sieci saloników. Detalista poszerza ofertę i wspiera sprzedaż działaniami marketingowymi i promocjami.

30-06-2021 Wirtualnywydawca.pl

W wakacje chętniej niż w pozostałe miesiące sięgamy po książki – wynika z analizy trendów zakupowych, przeprowadzonej przez Kolportera w sieci saloników.

30-06-2021 Papierniczyswiat.pl

Spółka Smart Points, operator pocztowy, a jednocześnie dostawca nowoczesnego rozwiązania typu „last mile” dla firm kurierskich, sieci handlowych, e-sklepów oraz konsumentów dostarczyła aplikację do obsługi przesyłek i zwrotów z platformy Allegro w punktach nadawczo-odbiorczych sieci Kolporter. Dzięki wdrożeniu technologii Smart Points, każdy sklep partnerski bądź sieć handlowa może otrzymać status placówki pocztowej i prowadzić handel przez 7 dni w tygodniu.

Strona główna - Poprzednie - Następne