Aktualności

wróć

07-09-2021
Promocja na doładowania w salonikach Kolportera

W salonikach Kolportera trwa akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto w saloniku kupi starter tej sieci, a następnie go zarejestruje, może liczyć na atrakcyjny rabat.

 

Promocja rozpoczęła się 1 września br. i potrwa do końca miesiąca. Każda osoba, która w jednym z saloników Kolportera zdecyduje się na zakup startera T-Mobile lub Heyah w cenie 5 zł, otrzyma jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 25 zł. Warunkiem otrzymania kodu rabatowego jest rejestracja zakupionego startera w saloniku Kolportera. Kod rabatowy na zakup doładowania, w promocyjnej cenie za 10 zł, można wykorzystać do 31 października br.

 

– Akcje organizowane w naszych salonikach przez T-Mobile i Heyah od lat cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem naszych klientów. Świadczyć może o tym fakt, że tego typu akcja organizowana jest w tym roku w naszej sieci po raz czwarty. Cieszy nas, że akcja jest dla klientów atrakcyjna i chętnie z niej korzystają – mówi Urszula Łukowiec, starszy specjalista Działu Marketingu Kolportera.

wróć