Aktualności

wróć

16-10-2020
Szóstka w Lotto w Rawiczu

Data – 15 października 2020 roku – wpisała się na karty historii nie tylko firmy Kolporter, ale i miasta Rawicza. Właśnie tego dnia w jednym z saloników Kolportera padła główna wygrana w Lotto.

 

Dwa miliony złotych – na taką nagrodę mógł liczyć gracz, który jako jedyny skreśli „szóstkę” w sztandarowej grze Totalizatora Sportowego. Szczęśliwcem została osoba, która puściła kupon Lotto w kolekturze mieszczącej się w saloniku Kolportera przy ul. Przyjemskiego 8 w Rawiczu.

 

– Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze czy szczęśliwe liczby skreślone były w grze Lotto czy Lotto z Plusem. Szczegóły poznamy gdy gracz pojawi się w naszym punkcie. Jedyną wiadomą jest, że wybrał metodę „chybił trafił”, która okazała się dla niego strzałem w dziesiątkę – mówi Izabela Stochaj, prowadząca salonik Kolportera w Rawiczu.

 

To nie jedyny „Lottomilioner Kolportera” w ostatnim czasie. W maju tego roku szczęśliwy gracz z Bielska Białej wygrał ponad 10 milionów złotych, a w lipcu niewiele mniej, bo ponad 9,5 miliona otrzymał mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego.

wróć