Archiwum informacji

Strona główna - Poprzednie - Następne

22-10-2019

W sieci saloników Kolportera będą wydawane wyłącznie paragony pozbawione szkodliwych dla zdrowia bisfenoli. Spółka dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Zdrowy Paragon”.

 

15-10-2019

Fartuchy kuchenne i silikonowe formy do pieczenia – to nagrody w nowym programie konsumenckim, które można odebrać w salonikach Kolportera. Akcję „Odbierz rodzinne nagrody Nutella” organizuje agencja reklamowa Hand Made, na zlecenie Ferrero Polska Commercial.

10-10-2019

Kolporter wycofał z sieci saloników wszystkie rodzaje foliowych reklamówek. Zastąpiły je bawełniane, biodegradowalne torby.

30-09-2019

Chociaż do końca roku pozostały jeszcze trzy miesiące, to w handlu sezon na kalendarze już się rozpoczął. Kolporter wprowadził właśnie do dystrybucji kalendarze kieleckiej firmy Kalpol.bis.  

17-09-2019

W czasie tegorocznych wakacji klienci saloników Kolportera kupili około 50 tysięcy różnego rodzaju książek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się kolekcje książkowe.

10-09-2019

Klienci saloników Kolportera, kupujący zakłady Totalizatora Sportowego będą mogli zapłacić za nie kartą. – To znaczne ułatwienie dla tysięcy graczy, którzy co miesiąc odwiedzają nasze punkty – komentują przedstawiciele spółki.

 

Strona główna - Poprzednie - Następne