Archiwum informacji

Strona główna - Następne

28-05-2019

W salonikach Kolportera rośnie sprzedaż produktów gamingowych, a wraz z nią zmienia się także profil klienta – wynika z analiz prowadzonych przez spółkę. Według Kolportera w ubiegłym roku sprzedaż, per salonik, była o ok. 12 proc. wyższa niż w poprzednim.

15-05-2019

Kolporter, jak co roku, postanowił świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotował promocję na wszystkie zabawki znajdujące się w ofercie Saloników Kolportera. Akcja trwa w dniach 20 maja - 3 czerwca br.

09-05-2019

Ponad milion nagród można wygrać w loterii „Milion Liptonów do wygrania”, która ruszyła 1 maja br. Wśród nagród znajdują się butelki Lipton Ice Tea Peach, które można odbierać w salonikach Kolportera. Akcja  trwa do 30 lipca, a jej twarzą jest Patricia Kazadi.

18-04-2019

Organizacja akcji promocyjnych i reklamowych w salonikach Kolportera nabiera tempa. Obecnie w sieci Kolportera trwają dwie tego typu akcje, a już niebawem rozpoczną się kolejne.

11-04-2019

Kolporter w minionym roku powiększył swój udział w rynku dystrybucji prasy – z analiz prowadzonych przez spółkę wynika, że w grudniu ubiegłego roku wynosił on blisko 65 procent. Kolporter na swoją pozycję pracuje już od blisko 30 lat.

25-03-2019

Akcje samplingowe i programy konsumenckie to usługi najchętniej wybierane z oferty promocyjnej Kolportera przez wydawców, producentów, dostawców i agencje reklamowe. Obecnie w sieci saloników Kolportera trwają dwie promocje – dla marek Monnari i Grześki.

Strona główna - Następne