Archiwum informacji

Strona główna - Następne

04-10-2021

We wrześniu br. w salonikach Kolportera trwała akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Ze względu na duże zainteresowanie promocja została przedłużona.

15-09-2021

We wszystkich salonikach Kolportera została powiększona oferta produktowa w kategorii tytoniowej. To odpowiedź na potrzeby rynku, a także na wprowadzenie nowych technologii i innowacji dla miłośników nikotyny.

07-09-2021

W salonikach Kolportera trwa akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto w saloniku kupi starter tej sieci, a następnie go zarejestruje, może liczyć na atrakcyjny rabat. Promocja trwa do końca września, a rabat można wykorzystać do 31 października 2021 r.

26-08-2021

W sieci saloników Kolportera trwa akcja samplingowa, w której rozdawane są najbardziej czekoladowe na rynku wafelki – ETi Dare. Aby otrzymać słodką przekąskę, wystarczy kupić jeden z wybranych tytułów prasowych. Akcja trwa do 30 września.

09-08-2021

W salonikach Kolportera ruszyła crosspromocja Telepizzy i koncernu PepsiCo. Specjalny kod umożliwiający zakup pizzy i napoju z 50% rabatem to nagroda, która czeka na klientów, którzy kupią w saloniku Kolportera dwa premiowane napoje koncernu PepsiCo. 

02-08-2021

Wakacje to czas urlopów i podróży. Osoby, które nie posiadają własnego samochodu a mają w planach wyjazd, mogą liczyć na pomoc sprzedawców Kolportera. We wszystkich salonikach można bowiem nabywać bilety podróżne i zamówić przejazd Hoperem.

Strona główna - Następne