Nasi pracownicy

Karina Dereń

Karina Dereń

Kierownik Działu Regionalnej Sieci Sprzedaży

Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, trzeba tylko je znaleźć

Moja przygoda z Kolporterem zaczęła się w 1999 roku. Wcześniej pracowałam w szpitalu jako pielęgniarka. Po 5 latach doszłam jednak do wniosku, że czas coś zmienić w swoim życiu, a ponieważ byłam w trakcie studiów była to dobra okazja.
Początki w Kolporterze były trudne. Praca na różne zmiany dawała się we znaki, stosy papierzysk i do tego wolne komputery. Jednak z roku na rok widać było poprawę jakości pracy. Zmieniano sprzęt, wdrażano nowe oprogramowanie, szukano nowych rozwiązań... Był to sygnał, że firma się rozwija, a dzięki poczuciu stabilności każdy z nas czuł się bezpiecznie.
W ciągu tych kilkunastu lat pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki temu zdobyłam wiedzę i doświadczenie, które teraz wykorzystuję w swojej pracy. Moi przełożeni pozwolili mi rozwinąć skrzydła i wspierali mnie w zdobywaniu kolejnych szczebli kariery. Wiem, że w osiągnięciu osobistego sukcesu pomogło mi także moje nastawienie do życia. Uważam, że z każdej trudnej sytuacji jest jakieś wyjście, trzeba tylko je znaleźć. To jest właśnie moja recepta na zawodowy sukces. Mniejszymi czy większymi krokami, ale zawsze idę do przodu.
Ciszę się, że trafiłam do Kolportera. Dzięki temu poznałam niesamowitych ludzi, na których zawsze mogę liczyć.

Agnieszka Mojecka

Agnieszka Mojecka

Kierownik Działu Administracji Sieci

Lubię nowe wyzwania

Przed zatrudnieniem się w Kolporterze przez pięć lat pracowałam jako nauczyciel w ośrodku terapeutycznym i w przedszkolu. Praca z dziećmi przynosiła mi satysfakcję, jednak potrzebowałam zmiany i nowych wyzwań.

Chęć osobistego rozwoju skierowała mnie do Kolportera, w którym pracuję od 2008 roku. Zmiana pracy wiązała się z nowymi obowiązkami, nowym środowiskiem, a przede wszystkim innym charakterem pracy. Trochę się tego obawiałam, ale dzięki życzliwym i pomocnym współpracownikom szybko odnalazłam się w nowym otoczeniu.

Z perspektywy ponad trzech lat pracy w Kolporterze wiem, że to była dobra decyzja. Wytyczam sobie nowe cele, pracuję nad nowymi projektami, a dzięki różnorodności zadań stale się rozwijam. Najbardziej cieszy mnie to, że współpracownicy doceniają moją pracę i obdarzają mnie swoim zaufaniem.