Nasi pracownicy

Karina Dereń

Karina Dereń

Kierownik Działu Regionalnej Sieci Sprzedaży

Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, trzeba tylko je znaleźć

Moja przygoda z Kolporterem zaczęła się w 1999 roku. Wcześniej pracowałam w szpitalu jako pielęgniarka. Po 5 latach doszłam jednak do wniosku, że czas coś zmienić w swoim życiu, a ponieważ byłam w trakcie studiów była to dobra okazja.
Początki w Kolporterze były trudne. Praca na różne zmiany dawała się we znaki, stosy papierzysk i do tego wolne komputery. Jednak z roku na rok widać było poprawę jakości pracy. Zmieniano sprzęt, wdrażano nowe oprogramowanie, szukano nowych rozwiązań... Był to sygnał, że firma się rozwija, a dzięki poczuciu stabilności każdy z nas czuł się bezpiecznie.
W ciągu tych kilkunastu lat pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki temu zdobyłam wiedzę i doświadczenie, które teraz wykorzystuję w swojej pracy. Moi przełożeni pozwolili mi rozwinąć skrzydła i wspierali mnie w zdobywaniu kolejnych szczebli kariery. Wiem, że w osiągnięciu osobistego sukcesu pomogło mi także moje nastawienie do życia. Uważam, że z każdej trudnej sytuacji jest jakieś wyjście, trzeba tylko je znaleźć. To jest właśnie moja recepta na zawodowy sukces. Mniejszymi czy większymi krokami, ale zawsze idę do przodu.
Ciszę się, że trafiłam do Kolportera. Dzięki temu poznałam niesamowitych ludzi, na których zawsze mogę liczyć.

Małgorzata Pożarlik

Małgorzata Pożarlik

Przedstawiciel Handlowy

W Kolporterze odnalazłam swoje miejsce na ziemi.

Pracę w Kolporterze rozpoczęłam trochę z przypadku. Pod koniec 2008 roku Kolporter kupił firmę HDS, w której pracowałam. I tak się zaczęło… Początki były trudne. Każda firma funkcjonuje na określonych zasadach, ma swoje struktury, rzeszę ludzi, którzy ją tworzą. Wszystko było dla mnie nowe i musiałam to poznać, by na nowo się wdrożyć. Zmiana przebiegła jednak w bardzo przyjemnej atmosferze.
Zgodnie z powiedzeniem „nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło”, zawsze mam w sobie niesamowite pokłady wiary, że każde zmiany wyjdą na lepsze. Tak było i w tym przypadku. Praca którą obecnie wykonuję sprawia mi ogromną przyjemność. Cenię sobie różnorodność jaką przynosi każdy dzień, wolność i niezależność działań, a przede wszystkim brak monotonności. Przy tym stale poszerzam własne umiejętności, a dzięki relacjom z innymi ludźmi i coraz to nowymi zadaniami stawianymi przede mną zdobywam nowe doświadczenia. Praca daje mi pełne poczucie satysfakcji. Każdego dnia wyruszam w trasę z przyjemnością, a nie dlatego że muszę… i chyba to jest dla mnie wyznacznikiem że Kolporter to moje miejsce na ziemi.