Nasi pracownicy

Aleksander Fusiara

Aleksander Fusiara

Kierownik Działu Regionalnej Sieci Sprzedaży

Rozwój i satysfakcja

Do Kolportera trafiłem jeszcze w czasie studiów. Nie myślałem wtedy poważnie o życiu… Z nostalgią wspominam 2001 rok i początki pracy w firmie. To był czas młodzieńczej beztroski, ale i pierwszych zawodowych doświadczeń. Teraz mogę się pochwalić ogromnym ich bagażem.  Praca w Kolporterze daje możliwość nie tylko rozwoju osobistego, ale i wspierania rozwoju podległych mi pracowników. A to wszystko dzięki systemowi szkoleń zawodowych organizowanych przez firmę.
Rozwój zawodowy jest bardzo ważny, ale poza nim liczy się także satysfakcja z wykonywanej pracy. Od początku pracy w firmie uważałem, że jej największą potęgą i najmocniejszym kapitałem są ludzie. To dzięki nim firma funkcjonuje tak sprawnie. W cięższych chwilach zawsze można liczyć na pomocną dłoń i wsparcie przełożonych i współpracowników, a życzliwość innych i przyjazna atmosfera dają poczucie satysfakcji z pracy. Wszyscy wiemy, że nasze drobne sukcesy wpływają na sukces całej firmy.

Aneta Kołton-Wojtyga

Aneta Kołton-Wojtyga

Kierownik Logistyki Oddziału Krakowskiego

Przyjazna firma

Można powiedzieć, że całe moje dorosłe życie zawodowe związane jest z Kolporterem. Przygoda z firmą rozpoczęła się w 1997 roku, tuż po zakończeniu studiów. Odpowiedziałam wówczas na ogłoszenie zamieszczone w gazecie. Nazwa Kolporter była dla mnie obca, pomyślałam jednak, że warto zaryzykować. Dodatkowym atutem był fakt, że dział marketingu, do którego zostałam przyjęta, tworzyły osoby bez doświadczenia, świeżo po studiach. Każdy z nowych pracowników zdobywał nowe umiejętności i podejmował się nowych wyzwań. Każdy miał „równy start”. Szybko uznałam, że Kolporter to przyjazna firma nie tylko dla klientów, ale taże dla pracowników. Pracując w Kolporterze zawsze czułam się bezpieczna. Nawet, gdy okazało się, że moja rodzina się powiększy wiedziałam, że po macierzyńskim będę miała gdzie wracać.  A mój przełożony i koledzy cieszyli się moim szczęściem.

Praca w Kolporterze pozwoliła mi nie tylko zdobyć wiedzę i nabyć nowe umiejętności, ale także osiągać zawodowe sukcesy. Ścieżka mojej kariery rozpoczynała się od specjalisty ds. obsługi kontrahenta, przez przedstawiciela handlowego, aż do obecnego stanowiska - kierownika logistyki. Praca w różnych działach pozwoliła mi zobaczyć firmę z innej perspektywy.

Praca, którą wykonuję podoba mi się coraz bardziej. Jest bardzo dynamiczna, więc nie obawiam się rutyny. Każdy dzień niesie ze sobą satysfakcję i motywację do działania. A motywują mnie nie tylko sukcesy, ale i porażki. Sukcesy dają mi energię, porażki uczą mnie pokory i pozwalają wyciągać bardzo cenne wnioski.