Nasi pracownicy

Agnieszka Mojecka

Agnieszka Mojecka

Kierownik Działu Administracji Sieci

Lubię nowe wyzwania

Przed zatrudnieniem się w Kolporterze przez pięć lat pracowałam jako nauczyciel w ośrodku terapeutycznym i w przedszkolu. Praca z dziećmi przynosiła mi satysfakcję, jednak potrzebowałam zmiany i nowych wyzwań.

Chęć osobistego rozwoju skierowała mnie do Kolportera, w którym pracuję od 2008 roku. Zmiana pracy wiązała się z nowymi obowiązkami, nowym środowiskiem, a przede wszystkim innym charakterem pracy. Trochę się tego obawiałam, ale dzięki życzliwym i pomocnym współpracownikom szybko odnalazłam się w nowym otoczeniu.

Z perspektywy ponad trzech lat pracy w Kolporterze wiem, że to była dobra decyzja. Wytyczam sobie nowe cele, pracuję nad nowymi projektami, a dzięki różnorodności zadań stale się rozwijam. Najbardziej cieszy mnie to, że współpracownicy doceniają moją pracę i obdarzają mnie swoim zaufaniem.

Aleksander Fusiara

Aleksander Fusiara

Kierownik Działu Regionalnej Sieci Sprzedaży

Rozwój i satysfakcja

Do Kolportera trafiłem jeszcze w czasie studiów. Nie myślałem wtedy poważnie o życiu… Z nostalgią wspominam 2001 rok i początki pracy w firmie. To był czas młodzieńczej beztroski, ale i pierwszych zawodowych doświadczeń. Teraz mogę się pochwalić ogromnym ich bagażem.  Praca w Kolporterze daje możliwość nie tylko rozwoju osobistego, ale i wspierania rozwoju podległych mi pracowników. A to wszystko dzięki systemowi szkoleń zawodowych organizowanych przez firmę.
Rozwój zawodowy jest bardzo ważny, ale poza nim liczy się także satysfakcja z wykonywanej pracy. Od początku pracy w firmie uważałem, że jej największą potęgą i najmocniejszym kapitałem są ludzie. To dzięki nim firma funkcjonuje tak sprawnie. W cięższych chwilach zawsze można liczyć na pomocną dłoń i wsparcie przełożonych i współpracowników, a życzliwość innych i przyjazna atmosfera dają poczucie satysfakcji z pracy. Wszyscy wiemy, że nasze drobne sukcesy wpływają na sukces całej firmy.