Nasi pracownicy

Aleksander Fusiara

Aleksander Fusiara

Kierownik Działu Regionalnej Sieci Sprzedaży

Rozwój i satysfakcja

Do Kolportera trafiłem jeszcze w czasie studiów. Nie myślałem wtedy poważnie o życiu… Z nostalgią wspominam 2001 rok i początki pracy w firmie. To był czas młodzieńczej beztroski, ale i pierwszych zawodowych doświadczeń. Teraz mogę się pochwalić ogromnym ich bagażem.  Praca w Kolporterze daje możliwość nie tylko rozwoju osobistego, ale i wspierania rozwoju podległych mi pracowników. A to wszystko dzięki systemowi szkoleń zawodowych organizowanych przez firmę.
Rozwój zawodowy jest bardzo ważny, ale poza nim liczy się także satysfakcja z wykonywanej pracy. Od początku pracy w firmie uważałem, że jej największą potęgą i najmocniejszym kapitałem są ludzie. To dzięki nim firma funkcjonuje tak sprawnie. W cięższych chwilach zawsze można liczyć na pomocną dłoń i wsparcie przełożonych i współpracowników, a życzliwość innych i przyjazna atmosfera dają poczucie satysfakcji z pracy. Wszyscy wiemy, że nasze drobne sukcesy wpływają na sukces całej firmy.

Karina Dereń

Karina Dereń

Kierownik Działu Regionalnej Sieci Sprzedaży

Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, trzeba tylko je znaleźć

Moja przygoda z Kolporterem zaczęła się w 1999 roku. Wcześniej pracowałam w szpitalu jako pielęgniarka. Po 5 latach doszłam jednak do wniosku, że czas coś zmienić w swoim życiu, a ponieważ byłam w trakcie studiów była to dobra okazja.
Początki w Kolporterze były trudne. Praca na różne zmiany dawała się we znaki, stosy papierzysk i do tego wolne komputery. Jednak z roku na rok widać było poprawę jakości pracy. Zmieniano sprzęt, wdrażano nowe oprogramowanie, szukano nowych rozwiązań... Był to sygnał, że firma się rozwija, a dzięki poczuciu stabilności każdy z nas czuł się bezpiecznie.
W ciągu tych kilkunastu lat pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki temu zdobyłam wiedzę i doświadczenie, które teraz wykorzystuję w swojej pracy. Moi przełożeni pozwolili mi rozwinąć skrzydła i wspierali mnie w zdobywaniu kolejnych szczebli kariery. Wiem, że w osiągnięciu osobistego sukcesu pomogło mi także moje nastawienie do życia. Uważam, że z każdej trudnej sytuacji jest jakieś wyjście, trzeba tylko je znaleźć. To jest właśnie moja recepta na zawodowy sukces. Mniejszymi czy większymi krokami, ale zawsze idę do przodu.
Ciszę się, że trafiłam do Kolportera. Dzięki temu poznałam niesamowitych ludzi, na których zawsze mogę liczyć.