Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Kariera - Praca w Kolporterze

Strona główna > Kariera > Praca w Kolporterze

Firma Kolporter powstała w 1990 roku, jako niewielki biznes zajmujący się kolportażem prasy. Ponad 20-letnia historia Kolportera to ciągły i dynamiczny rozwój – obecnie jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się organizacji gospodarczych w Polsce. Jesteśmy największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferujemy obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczymy usługi logistyczne i reklamowe.

Kolporter kojarzony jest z nowoczesnym zarządzaniem, innowacyjnością, usługami na najwyższym poziomie, ciągłymi wyzwaniami, ambitnymi celami i dynamicznym rozwojem. Dlatego nasza polityka personalna to przede wszystkim dążenie do ciągłego podnoszenia potencjału naszych pracowników, którym stawiamy ambitne cele i wymagamy skutecznej ich realizacji.

Osobom, które zdecydują się na pracę w naszej firmie, zapewniamy stały dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz satysfakcjonującą pracę w gronie ludzi tworzących sukces Kolportera.

Rozwijamy się w wielu dziedzinach, w związku z czym dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem stanowisk i zadań. Dzięki pracy zespołowej osiągamy sukcesy, a z biegiem czasu stajemy się liderami. Nasz sukces jest też sukcesem naszych pracowników – najlepsi z nich mają szansę na awans i uczestnictwo w nowatorskich projektach.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Kolporterze sprawdź nasze aktualne oferty pracy.